Відбулася робоча зустріч щодо підготовки проектної пропозиції Twinning для Державного агентства екологічних інвестицій України

15 лютого 2013 року відбулась робоча зустріч з представниками Державного агентства екологічних інвестицій України щодо підготовки проектної пропозиції Twinning.

Під час заходу було обговорено особливості впровадження інструменту Twinning в Україні, зокрема надано рекомендації щодо підготовки проектної пропозиції Twinning для подання на розгляд Нацдержслужби України.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у зустрічі взяли участь завідувач сектору координації проектів Twinning Ірина Лучинська та головний консультант сектору проектів у сфері адміністративної реформи SIGMA та CIB Терех Анастасія.

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06.10.2005 № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльності з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є національним координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини