Відбулося робоче засідання Адміністративного офісу програми Twinning

12 лютого 2013 року відбулося робоче засідання Адміністративного офісу програми Twinning під головуванням заступника директора АОП.

Під час засідання були обговорені питання щодо Програми Всеохоплюючої інституційної розбудови (СІВ), зокрема підготовки звітування про виконання заходів у сфері міграції, а також стан впровадження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів щодо проведення інституційної реформи у сфері здійснення моніторингу та контролю державної допомоги».

Окремим питанням було розглянуто стан впровадження інструменту Twinning в Україні, а саме: питання щодо нових проектних пропозицій та підготовки зустрічі контактних осіб.

Під час засідання було обговорено стан підготовки заявок ТАІЕХ щодо здійснення навчальних поїздок для державних службовців, заходи TAIEX, ініційовані Європейською Комісією, а також впровадження нової оціночної системи застосування інструменту. 

Також було порушено питання щодо організації навчального візиту до Естонії для українських державних службовців. 

У зустрічі взяли участь представники Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Національного агентства України з питань держаної служби та Школи вищого корпусу державної служби. 

 

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06.10.2005 

№ 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльності з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є національним координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.
Адміністративний офіс програми Twinning (АОП) функціонує при Національному агентстві України з питань державної служби та призначений здійснювати загальну координацію впровадження інструментівTwinning, TAIEX та програми CIB в Україні.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини