Відбулася робоча зустріч щодо підготовки проектної пропозиції для ВССУ

26 лютого 2013 року відбулась робоча зустріч з представником Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі – ВССУ) щодо підготовки проектної пропозиції Twinning.

Під час заходу було обговорено особливості впровадження інструменту Twinning в Україні, проаналізовано проектну пропозицію Twinning для ВССУ та надано рекомендації щодо її доопрацювання з метою подання на розгляд національного координатора інструменту інституційної розбудови Twinning.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у зустрічі взяли участь завідувач сектору координації проектів Twinning Ірина Лучинська та головний консультант сектору координації проектів Twinning Терех Анастасія.

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06.10.2005 № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльності з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є національним координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини