Відбулась робоча зустріч з представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій

24 квітня 2013 року відбулася робоча зустріч з представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо використання інструменту Twinning.

Під час зустрічі було обговорено особливості залучення технічної допомоги ЄС у рамках інструменту Twinning в цілому, а також особливості підготовки проектної пропозиції Twinning.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у зустрічі взяли участь завідувач сектору координації проектів Twinning відділу управління проектами Ірина Лучинська та головний консультант відділу управління проектами Ольга Денисюк.

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06.10.2005 № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльності з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба України є національним координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини