Публікації центру

Метою публікацій Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу є узагальнення численних рекомендацій фахівців та досвіду успішних країн світу задля ознайомлення з ними якомога ширшого кола державних службовців та усіх зацікавлених у реформуванні державного сектору України.

Пропоновані матеріали з питань державної служби, адміністративної реформи та розвитку інституцій у контексті європейської інтеграції пронизані закликом до кожного управлінця зазирнути крізь нинішні негаразди у європейське майбутнє державної служби України, адже для цього варто лише керуватися у своїй щоденній роботі справді сучасними стандартами.

Видання розповсюджуються серед політиків та посадовців центральних і місцевих органів виконавчої влади, навчальних закладів, центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Здійснюється також переклад, а також видається низка англомовних видань.

Бюлетень "Бюрократ"

Серія "Бібліотека молодого державного службовця"

Тематичні огляди політики Policy Brief

Публічні доповіді

Збірки

Щорічні календарі

Оцінка врядування України програмою SIGMA

Порядок денний нового міністра

Презентаційні буклети

План модернізації держав­но­го управління

Бібліотека молодого державного службовця

Бібліотека молодого державного службовця

Журнал «Вісник державної служби України»

Журнал „Вісник державної служби України” засновано у 1995 році з метою поширення наукової, правової, методичної та іншої інформації щодо функціонування та розвитку державної служби у контексті європейської інтеграції. 

Серед читачів журналу – політики, державні службовці центральних і місцевих органів виконавчої влади, посадові особи органів місцевого самоврядування, науковці, слухачі вищих навчальних закладів, що готують фахівців галузі знань «Державне управління» та інші небайдужі до питань функціонування та розвитку державної служби України. 

Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 25.01.2013 № 9 затверджено новий порядок підготовки та випуску журналу, який схвалено на засіданні редакційної колегії журналу 1 лютого 2013 року. Відповідно до документа у 2013 році розповсюдження журналу буде безкоштовне не рідше ніж раз на півроку серед цільової аудиторії читачів.

Електронні версії журналу «Вісник державної служби України» будуть доступні для ознайомлення та скачування на офіційному веб-сайті Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, який відповідно до зазначеного наказу виконує функції редакції журналу.

Публікація статей безкоштовна.

Вісник державної служби України

Загальна інформація

Журнал Національного агентства України з питань державної служби “Вісник державної служби України” засновано у 1995 році з метою поширення наукової, правової, методичної та іншої інформації щодо функціонування та розвитку державної служби у контексті європейської інтеграції.
 
На шпальтах журналу науковці, міжнародні та вітчизняні експерти, провідні фахівці центральних та місцевих органів виконавчої влади обговорюють нагальні питання розвитку державної служби та її адаптації до європейських стандартів, дають практичні рекомендації щодо впровадження законодавчих новацій, нових стандартів і процедур діяльності органів державної влади на основі кращої світової практики та вітчизняного досвіду.

Пріоритетними напрямами редакційної політики у 2013 році варто виокремити нормативне та організаційне забезпечення впровадження нового законодавства про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування, розроблення та впровадження середньострокової стратегії управління людськими ресурсами на державній службі та формування висококваліфікованого кадрового складу державної служби, адаптація державної служби до стандартів та принципів роботи Європейського Союзу та впровадження європейських інструментів інституційної розбудови, реалізація інших завдань, визначених Президентом і Урядом України.

Серед читачів журналу – політики, державні службовці центральних і місцевих органів виконавчої влади, посадові особи органів місцевого самоврядування, науковці, слухачі вищих навчальних закладів, що готують фахівців галузі знань “Державне управління” та інші небайдужі до питань функціонування та розвитку державної служби України.

Журнал загальнодоступний. Друкована версія поширюється безкоштовно раз на півроку серед центральних та місцевих органів виконавчої влади

 ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИПУСКИ ЖУРНАЛУ

 

Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 25.01.2013 № 9 затверджено новий порядок підготовки та випуску журналу, який схвалено на засіданні редакційної колегії журналу 1 лютого 2013 року.

Функції редакції журналу «Вісник державної служби України» здійснює Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

 

До уваги авторів

Запрошуємо науковців, практиків та експертів у сфері державного управління взяти активну участь у наповненні рубрик «Вісника державної служби України» науковими статтями та висвітленням позитивного досвіду, цікавою інформацією та новими ідеями, пропозиціями та важливими питаннями, на які варто шукати відповідей.
Публікація статей у журналі безкоштовна.

 

Контактна інформація

Адреса редакції: вул. Прорізна, 15, м. Київ, 01601

тел.: (044) 278 36 44, 278 36 50

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Переглянути архівну інформацію