Відбувся короткотерміновий семінар з питань реалізації нових функцій у сфері управління персоналом для Печерської районної державної адміністрації в місті Києві

4 жовтня 2012 року у приміщенні Печерської районної державної адміністрації в місті Києві відбувся семінар з питань реалізації нових функцій у сфері управління персоналом на державній службі.

Семінар організовано з метою імплементації нового Закону України «Про державну службу» та на виконання підпункту 200.1 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року №187/2012.

Під час заходу представники Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу висвітлили новації нового законодавства про державну службу, а саме: оцінювання службової діяльності, розробка профілів професійної компетентності посад державної служби, запровадження діяльності служби персоналу з новими функціями, консультативного та науково-методологічного забезпечення функціонального обстеження органів виконавчої влади.

У своєму виступі В’ячеслав Толкованов, Голова Національного агентства України з питань державної служби, наголосив на застосуванні єдиних стандартів прийняття на державну службу, нових підходах до оцінювання службової діяльності та модернізації професійного навчання державних службовців.

Оксана Омельченко, заступник начальника Управління-начальник відділу методичного забезпечення діяльності кадрових служб органів державної влади Нацдержслужби України, у своєму виступі акцентувала увагу на нових підходах до функціонування служб персоналу відповідно до вимог нового Закону України «Про державну службу».

У свою чергу представник Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Анжела Кукуля, завідувач сектору управління персоналом на державній службі, проінформувала про розробку профілів професійної компетентності посад державної служби та функціональне обстеження органів державної влади.

У заході взяли участь працівники структурних підрозділів і працівники кадрових служб Печерської районної державної адміністрації в місті Києві.

Актуально? Розкажіть друзям!