Відбулося засідання робочої групи щодо організації дослідження та підготовки рекомендацій органам виконавчої влади з питань проведення консультацій зі стейкхолдерами02 квітня 2024 року відбулося засідання робочої групи щодо організації дослідження та підготовки рекомендацій органам виконавчої влади з питань проведення консультацій зі стейкхолдерами, передбачене пунктом 2.2.4.1. Державної антикорупційної програми на 2023 — 2025 роки.

Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (далі – Центр) Марина Канавець привітала всіх присутніх, подякувавши та відзначивши важливість співпраці з членами робочої групи, до складу якої входять представники Міністерства юстиції України та Національного агентства з питань запобігання корупції.

У ході зустрічі було презентовано  результати «Аналітичного дослідження з наданням висновків та рекомендацій органам державної влади, спрямоване на вдосконалення процедур прийняття рішень у сфері формування державної політики у законодавчій та виконавчій владі», проведеного у рамках виконання  заходів, передбачених п. 2.2.4.1.1 Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки.

Учасники обговорили проблемні питання передбачені пунктом  2.2.4.1. Державної антикорупційної програми на 2023 — 2025 року, та терміни забезпечення розміщення на вебсайтах Національного агенства України з питань державної служби , Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Вищої школи публічного управлінння .

У засіданні взяли участь представники Міністерства юстиції України, Національного агентства з питань запобігання корупції та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини