Відбулося засідання Науково-експертної ради Вищої школи публічного управління

3 квітня відбулося засідання Науково-експертної ради Вищої школи публічного управління.

У вступному слові Голова Науково-експертної ради Наталія Щербак зазначила, що у 2024 році Вища школа працює в напрямку посилення практичної складової навчально-методичного та наукового забезпечення підвищення кваліфікації публічних службовців. Так, 22 березня спільно з НАДС та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу на базі Державний університет "Житомирська політехніка" проведено науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби». На цей час Вища школа активно долучається до підготовки Міжнародної конференції з питань комунікації публічних службовців із військовими, ветеранами й членами їх сімей, яка планується у квітні.

На розгляд членів Ради виносилися два основних питання. Для посилення практико орієнтованості освітнього процесу Вища школа поглиблює партнерські комунікації. Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець презентувала результати Аналітичного дослідження з наданням висновків та рекомендацій органам державної влади, спрямованого на вдосконалення процедур прийняття рішень у сфері формування державної політики у законодавчій та виконавчій владі. Результати дослідження будуть використовуватися Вищою школою при розробленні програм підвищення кваліфікації.
Про підготовку наукових розробок для вдосконалення освітнього процесу доповіла завідувач відділу методології навчання і наукових досліджень Вищої школи Світлана Москаленко.
Також були розглянуті пропозиції щодо роботи Науково-експертної ради у 2024 році. Зокрема, щодо поліпшення наукового супроводу освітнього процесу, підготовки наукових розробок для навчально-методичного забезпечення підвищення кваліфікації, сприяння налагодженню освітньо-наукових партнерських комунікацій для підвищення довіри до професійного навчання публічних службовців тощо.

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини