Відбувся короткотерміновий семінар з питань реалізації нових функцій у сфері управління персоналом для Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

3 жовтня 2012 року у приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся семінар з питань реалізації нових функцій у сфері управління персоналом.

Семінар організовано з метою імплементації нового Закону України «Про державну службу» та на виконання підпункту 200.1 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року №187/2012.

Під час заходу представники Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу висвітлили новації нового законодавства про державну службу, а саме: оцінювання службової діяльності, розробка профілів професійної компетентності посад державної служби, запровадження діяльності служби персоналу з новими функціями, консультативного та науково-методологічного забезпечення функціонального обстеження органів виконавчої влади.

У своєму виступі Микола Дячишин, заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби, наголосив на застосуванні єдиних стандартів прийняття на державну службу, нових підходах до оцінювання службової діяльності та модернізації професійного навчання державних службовців.

Наталія Олійник, начальник Управління методичного забезпечення Нацдержслужби України, у своєму виступі акцентувала увагу на нових підходах до функціонування служб персоналу відповідно до вимог нового Закону України «Про державну службу».

В свою чергу представник Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Олександр Калиновський, завідувач сектору документообігу, проінформував про розробку профілів професійної компетентності посад державної служби, консультативного та науково-методологічного забезпечення функціонального обстеження органів виконавчої влади.

У заході взяли участь працівники структурних підрозділів і працівники кадрових служб Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Актуально? Розкажіть друзям!