Відбулося робоче засідання за участю представників Світового банку

У період з 17 по 21 жовтня 2016 року з черговим візитом в Україні перебуває місія експертів Світового банку.

У рамках експертної місії та з метою ефективного впровадження Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII та Стратегії реформування державного управління України на 2016–2020 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474-р «Деякі питання реформування державного управління України», 18 жовтня 2016 року у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбулося робоче засідання з представниками Світового банку, під час якого було обговорено питання підготовки та реалізації проекту Європейського Союзу щодо впровадження Інформаційної системи управління персоналом державних органів України (далі — ІСУП).

Під час заходу представники Світового банку Свєтлана Проскуровська, Роман Біндер та Ірина Щербина розглянули основні підходи до розробки та впровадження ІСУП, а також спільно з учасниками робочого засідання обговорили відповідного подальші кроки реалізації проекту ЄС, що впроваджуватиметься Світовим банком.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у робочому засіданні взяли директор Марина Канавець, перший заступник директора Юлія Лихач, начальник відділу проектів інформатизації та програмно-технічного забезпечення Юрій Щепотко та заступник начальника відділу управління ресурсами, діяльністю та розвитком Роман Яременко.

Від Нацдержслужби були присутні начальник Управління ресурсного забезпечення та інформаційних технологій Євген Ковальов, начальник Управління фінансів та бухгалтерського обліку — головний бухгалтер Тетяна Токарчук та начальник Управління стратегічного планування та аналізу політики Галина Балковенко.

Участь у заході також взяли представники Представництва Європейського Союзу в Україні, Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Державного агентства з питань електронного урядування України.

 

Довідково: Світовий банк є другим кредитором України серед міжнародних кредитно-фінансових організацій після МВФ. Ресурси цієї організації використовуються для підтримки державного бюджету, здійснення інституційних та структурних реформ, підготовки та реалізації довгострокових інвестиційних проектів, які відповідають пріоритетним напрямам економічного розвитку України.

Співробітництво зі Світовим банком здійснюється на основі прийнятої у лютому 2012 року Стратегії партнерства з Україною на 2012–2016 рр., яка спрямована на допомогу Уряду в реалізації програми економічних реформ та інтеграції з ЄС.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини